Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 06.06.2019 - Koncem května pořádal minigolfový klub další turnaj
Bezručova vyhlídka - foto Lukáš Filip

Kopřivnické noviny číslo 22/2019 ze dne 06.06.2019

Koncem května pořádal minigolfový klub další turnaj

(Počet zobrazení: 43)
Kopřivnice (cab) – Po turnajích Open a druholigových kolech pořádal kopřivnický minigolfový klub TJ Start v neděli 26. května turnaj 3. Moravia Tour, který byl zároveň pátým kolem první ligy družstev. Celkem startovalo 52 hráčů z Kopřivnice, Příbora, Brna, Holešova, Náměště nad Oslavou, Ostravy, Jedovnice, Olomouce a Bystřice pod Hostýnem. Celkovým vítězem se stal Roman Král mladší z MGC 90 Brno se skvělým průměrem 18,75 ran na kolo, druhé místo obsadil Ondřej Myšák z SKDG Příbor (průměr 19,50) a třetí skončil Petr Čeladník z MGC Holešov (průměr 20,00).

Nejlépe z kopřivnických hráčů si vedl opět Miroslav Svoboda starší, jenž s průměrem 21 ran na kolo obsadil celkovou 13. příčku (druhý v kategorii senioři 2). Druhý mezi juniory a celkově 23. skončil s průměrem 22,75 ran na okruh Karel Škývara (až v rozstřelu prohrál s vítězným Danielem Brtevníkem z Jedovnice) a na desáté příčce a na 41. celkově se umístil s průměrem 25,5 ran na kolo Radim Rieger.