Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 19.09.2019 - Mažoretky ze skupiny Sunny mají za sebou skvělou sezonu
Muzeum Fojtství - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny číslo 32/2019 ze dne 19.09.2019

Mažoretky ze skupiny Sunny mají za sebou skvělou sezonu

(Počet zobrazení: 244)
Kopřivnice (dam) – Velmi úspěšný je letošní rok pro kopřivnické mažoretky. Skupina Sunny trénuje pod hlavičkou DDM Kopřivnice už pátým rokem, ale letošní sezona se partě 5 děvčat ve věku 12 až 13 let mimořádně vydařila. Od začátku února do konce dubna se kopřivnické mažoretky zúčastnily 11 soutěží a na všech se medailově umístily. V Hranicích na Moravě, kde se 28. dubna konalo Mistrovství republiky ve výkonnostní třídě B mažoretkového sportu, zvítězily v kategorii miniformace. Lucie Kremlingová pak ve stejné výkonnostní kategorii vybojovala vítězství v kategorii sólo a společně s Adélou Aujezdskou přidaly i stříbro ve dvojicích. Vůbec největší úspěch si pak Sunny mažoretky dovezly v srpnu z otevřeného mistrovství světa v mažoretkovém sportu, kde získaly hned tři prvenství. Kremlingová zopakovala své prvenství mezi sólistkami, s Aujezdskou se oproti republikovému mistrovství zlepšily a braly zlato v kategorii Baton junior duo-trio. Celá pětičlenná skupina pak získala i prvenství v kategorii Baton junior mini.