Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 06.08.2020 - Mužstvo 1.FC Bari bojovalo v Českém národním poháru
Kopřivnice - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Kopřivnické noviny číslo 27/2020 ze dne 06.08.2020

Mužstvo 1.FC Bari bojovalo v Českém národním poháru

(Počet zobrazení: 502)
Kolín (cab) – Po roční pauze se mužstvo malého fotbalu 1.FC Bari Kopřivnice zúčastnilo Českého národního poháru, kam se kvalifikuje vítěz nejvyšší soutěže za uplynulou sezonu daného oblastního svazu Asociace malého fotbalu České republiky a vítěz ligového poháru za uplynulou sezonu daného oblastního svazu AMF ČR. Hráči 1.FC Bari si tuto účast vybojovali na základě vítězství v Oblastním přeboru v loňském roce.

Český národní pohár hostil v sobotu 11. července Kolín a o trofej a čtyři místa na EMF Eurocup (druhá nejprestižnější evropská pohárová soutěž) zde bojovalo rekordních 26 mužstev. Ta byla rozdělena do šesti skupin. Kopřivnický tým 1.FC Bari ve své skupině D podlehl historicky prvnímu vítězi tohoto poháru z roku 2016 Gamblers Most 1:4, Sokol Pohořany (Olomouc) porazil 6:1, s celkem Abus Gastro Jihlava remizoval 0:0 a obsadil druhou příčku. Tím si zajistil postup do play-off, v něm však hned v prvním utkání prohrál 0:2 s loňským mistrem TJ Spoje Praha, jenž nakonec obsadil třetí příčku. Celkovými vítězi se stali hráči BKMK Topshoes.cz Brno (mistři z roku 2018), kteří ve finále zdolali 3:1 Jablíčka Chomutov.

Sestava 1.FC Bari: P. Martinovský, A. Klyčuk – T. Baar, T. Dražkovič, M. Socha, D. Šimíček, P. Bortel, P. Kružliak, J. Jiříček, J. Hruška, Z. Konečník, M. Buček.