Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 23.09.2021 - Běh dětí letos změnil lokaci, závodilo se okolo budovy radnice
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Instagram logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
Otevírací doba a kontakty
Zřícenina hradu Šostýna - foto Ladislav Renner

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 33/2021 ze dne 23.09.2021

Běh dětí letos změnil lokaci, závodilo se okolo budovy radnice

(Počet zobrazení: 1615)
Na start letošního ročníku Běhu dětí Kopřivnicí se postavilo 436 dětí.
Na start letošního ročníku Běhu dětí Kopřivnicí se postavilo 436 dětí.
další fotografie

Kopřivnice (cab) – I přes značně nejisté počasí hrozící deštěm se zúčastnilo dvanáctého ročníku Běhu dětí Kopřivnicí, který v rámci Běhu rodným krajem Emila Zátopka pořádalo v sobotu 18. září město Kopřivnice, Atletický klub Emila Zátopka Kopřivnice a Český svaz olympioniků, celkem 436 dětí ročníků narození 2006 a mladších. Vzhledem ke stavebním pracím v centru města tentokrát celý program probíhal u městského úřadu. Vše zahájil Lidový běh a postupně přišlo na řadu na tratích dlouhých od 200 po 840 m šest dívčích a stejný počet chlapeckých kategorií, ti nejmenší na 90 m úseku startovali dohromady. Oceněno bylo v každé kategorii nejlepších šest, ve dvou nejstarších první tři závodníci.

Z výsledků Běhu dětí Kopřivnicí (18. 9., XII. ročník): kategorie r. 2018 a mladší (90 m): 1. B. Dorňák (Kopř.), 2. M. Planka (Ostrava), 3. P. Kamas (Kopř.), 4. P. Hlaváčková (Frenštát p. R.), 5. A. Kundrátová (Kopř.), 6. V. Vilímková (Rajhrad); kat. r. 2016/17 (200 m): chlapci: 1. A. Daňhel, M. Stanik (oba Kopř.), 3. J. Růžička, 4. V. Planka (Ostrava), 5. V. Vraj (AK EZ Kopř.), 6. A. Mašek (Kopř.); dívky: 1. J. Orlitová (Kopř.), 2. N. Sladková (AK EZ), 3. M. Podžorná (Cyklomat.cz), 4. M. Bohumínská, 5. D. Klosová (obě Kopř.), 6. A. Měrková (Rožnov p. R); kat. r. 2014/15 (270 m): chlapci: 1. A. Koňařík, 2. A. Ježek (oba AK EZ), 3. F. Linhart (SSK Vítkovice), 4. M. Hanzelka (Kopř.), 5. S. Kabeláč (HC Kopř.), 6. Š. Sládek (AK EZ); dívky: 1. B. Hanzelková, 2. A. Aujezdská (SSK Vítkovice), 3. S. Juřicová, 4. M. Hyvnarová, 5. B. Kučerová (AK EZ), 6. Z. Farkaš; kat. r. 2012/13 (420 m): chlapci: 1. J. Mlčoch (Hukvaldy), 2. V. Kržin (Lhotka), 3. J. Dorazil (AK EZ), 4. A. Hyvnar (Kopř.), 5. D. Růža (AK EZ), 6. V. Pytr (Mořkov); dívky: 1. K. Máchová, 2. V. Kelnarová (obě AK EZ), 3. Š. Pytrová, 4. E. Kahánková, 5. E. Matějková, 6. N. David (Frenštát p. R.); kat. r. 2010/11 (420 m): chlapci: 1. M. Bernatík (Atletika FM), 2. D. Tvrdý (Atletika Poruba), 3. P. Lacina (SK Kopřivnice), 4. T. Pivko, 5. J. Venclík, 6. A. Nevrkla (všichni Kopř.); dívky: 1. J. Nesvadbová, 2. L. Quittová, 3. N. Bothová, 4. A. Ermisová, 5. K. Kašpárková, 6. B. Kahánková (od 2. místa všechny AK EZ); kat. r. 2008/09 (840 m): chlapci: 1. V. Koliba, 2. M. Frendl (oba Kopř.), 3. J. Linhart (Ostrava); dívky: 1. Z. Mlčochová (AK EZ), 2. A. Pařízková, 3. M. Škorvánková; kat. r. 2006/07 (840 m): chlapci: 1. R. Janek (Kopř.), 2. J. Machetanz (Příbor), 3. A. Kopřiva (AK EZ); dívky: 1. K. Mendreková (1. Běžecký Jablunkov), 2. A. Popová, 3. L. Benčáková (obě AK EZ).


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS