Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 13.02.2020 - Fotbalisté Kopřivnice a Vlčovice-Mniší jdou do krajského finále
Přírodní památka Váňův kámen - foto Ladislav Renner

Kopřivnické noviny číslo 6/2020 ze dne 13.02.2020

Fotbalisté Kopřivnice a Vlčovice-Mniší jdou do krajského finále

(Počet zobrazení: 62)
Bílovec (cab) – Mladším dorostencům fotbalových klubů Kopřivnice a Vlčovice-Mniší se v sobotu 1. února podařilo postoupit do krajského finále soutěže O pohár VV MSKFS, které se bude hrát 1. března v Třinci. Semifinálové kolo v Bílovci vyhrálo kopřivnické družstvo, jež zaváhalo pouze s Vendryní, druhé místo obsadili fotbalisté Vlčovice-Mniší, ti podlehli v derby Kopřivnici a remizovali s Fryčovicemi, které nakonec se stejným počtem bodů skončily třetí.

Výsledky fotbalových družstev FC Kopřivnice a FC Vlčovice- Mniší v semifinále soutěže O pohár VV MSKFS (Bílovec, 1. 2.): FC Kopřivnice – FC Vlčovice-Mniší 4:0, – TJ Odry 9:3, – TJ Vendryně 4:5, – FK Staré Město 5:3, – TJ Sokol Fryčovice 12:1; FC Vlčovice-Mniší – TJ Vendryně 5:3, FK Staré Město 4:2, – TJ Odry 4:3, – TJ Sokol Fryčovice 4:4; konečné pořadí turnaje: 1. FC Kopřivnice (34:12) 12 b., 2. FC Vlčovice-Mniší (17:16) 10 b., 3. TJ Sokol Fryčovice (25:26) 10 b., 4. TJ Vendryně (19:18) 9 b., 5. FK Staré Město (14:20) 3 b., 6. TJ Odry (12:28) 0 b.