ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 19.01.2023 - Kam za sportem
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Instagram logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
Otevírací doba a kontakty
Technické muzeum Tatra - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 2/2023 ze dne 19.01.2023

Kam za sportem

(Počet zobrazení: 1702)
BRUSLENÍ VEŘEJNOSTI: pá 20. 1. 10.45–11.45, so 21. 1. 14.15–15.30, ne 22. 1. 14.30–15.45 hodin

FLORBAL: so 21. 1. od 19 hod. FBC Vikings Kopřivnice – FBC Přerov (18. kolo východní skupiny národní ligy) – hala SOU

FUTSAL: pá 20. 1. – divize F: FU Kopřivnice – VŠSK Zlín (18.45) – vše hala SOU; so 21. 1. – Ámos Cup 2023, 27. ročník futsalového turnaje: Bari – Vegas (9.00), FU – RS (9.25), Tuzemáci – Kamarádi (9.50), Bari – RS (10.20), Vegas – Kamarádi (10.45), FU – Tuzemáci (11.10), RS – Vegas (11.40), FU – Kamarádi (12.05), Bari – Tuzemáci (12.30), RS – Kamarádi (13.00), Vegas – Tuzemáci (13.25), FU – Bari (13.50), RS – Tuzemáci (14.20), Bari – Kamarádi (14.50), FU – Vegas (15.20) – vše hala ZŠ E. Zátopka; divize F: FC Jokerit Kopřivnice – VSK VŠB-TUO (18.30) – hala ZŠ E. Zátopka; 2. okresní třída: FC Škorpion Čeladná – TJ Sokol Žilina B (8), Rams Veřovice – FC Škorpion Čeladná (8.45), TJ Sokol Žilina B – Rams Veřovice (9.30), Křen Frenštát – SK Beskyd Frenštát (10.15), SK Beskyd Frenštát – G.T. Trojanovice B (11), G.T. Trojanovice B – Křen Frenštát (11.45), Lok. Gangsters Kopř. – Lesní zvěř Frenštát (12.30), Beach Boys Odry C – Lok. Gangsters Kopř. (13.15), Lesní zvěř Frenštát – Beach Boys Odry C (14) – vše hala SOU; ne 22. 1. – okresní přebor: Dragons Nový Jičín – Orel Štramberk (8.00), FC Vichury – Dragons NJ (8.45), Orel Štramberk – FC Vichury (9.30), AS Bizon Studénka – Forza Rožnov (10.15), FU Kopřivnice B – AS Bizon Studénka (11), Forza Rožnov – FU Kopřivnice B (11.45), Lavina Kopřivnice – Rapid/TJ Sviadnov (12.30), Růžové Tlapičky Hukvaldy – Lavina Kopř. (13.15), Rapid/TJ Sviadnov – Růžové Tlapičky Hukvaldy (14); so 28. 1. – 1. okresní třída: Ozon Kunín – 1.FT Libhošť (8.00), SKP F-M – Ozon Kunín (8.45), 1.FT Libhošť – SKP F-M (9.30), Jethro Zašová – Javor Bordovice (10.15), Wespen Nový Jičín – Jethro Zašová (11.00), Javor Bordovice – Wespen NJ (11.45), FU Kopřivnice C – Rapid /TJ Sviadnov B (12.30), TJ Sokol Žilina – FU Kopř. C (13.15), Rapid /TJ Sviadnov B – TJ Sokol Žilina (14.00) – vše hala SOU

HOKEJ: so 21. 1. od 18 hod. HC ISMM Kopřivnice – Hokej Vyškov – zimní stadion

KRYTÝ BAZÉN: čt 19. 1. 6–14.30, 19–21, pá 20. 1. 6–8, 16–21, so 21. 1. 10–19, ne 22. 1. 10–19, po 23. 1. 6–8; út 24. 1. 6–16, 18–21, st 25. 1. 6–8, 14.30–16, 19–21, čt 26. 1. 6–14.30, 19–21, pá 27. 1. 6–8, 16–21, so 28. 1. 10–19, ne 29. 1. 10–19 hodin; upozornění: v lednu út 6.15–7.15 (1 dráha) trénink sport. klubu, čt 8.15–10.45 v části plaveckého a dětského bazénu probíhá výuka plavecké školy

SAUNA: út 14.30–20.30 ženy, st 14.30–20.30 muži, čt 10–20.30 ženy, pá 10–20.30 muži, so 10–14 párovka, 14–18.30 společná, ne 10–18.30 společná

STOLNÍ TENIS: pá 27. 1. od 18.00 hodin: ASK Tatra Kopřivnice B – TJ Odry C (okresní přebor 1. třídy) – vše tělocvična ZŠ sv. Zdislavy


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS    Cookies    Upravit mé předvolby cookies    Ochrana oznamovatelů