Expozice Dany a Emila Zátopkových v Technickému muzeu Tatra - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny číslo 36/2017 ze dne 12.10.2017

Mužstvo FC Vlčovice-Mniší bralo s Hukvaldy jen bod

(Počet zobrazení: 22)
TJ Sokol Hukvaldy – FC Vlčovice-Mniší 1:1 (1:0)

Hukvaldy (cab) – Stejně jako v minulém kole i v tom desátém vlčovičtí fotbalisté brali pouze bod. V sobotu 7. října hráli na Hukvaldech, kde na dosti podmáčeném terénu uhráli remízu 1:1.V prvním poločase měli větší převahu domácí, i když Vlčovičtí se snažili kombinovat, těžký terén jim přihrávky ztěžoval. Ve 26. minutě se navíc zranil Drozd, místo něhož nastoupil Motúz. Hukvaldy ze své aktivity vytěžily vedoucí branku, když ve 30. min. hlavičkoval pod břevno Tomek.

Druhý poločas vlčovickému celku vyšel lépe a v 51. min. srovnal z akce po křídle Varga. I nadále byly Vlčovice v pohybu, měly mírnou převahu, ale i přes několik brejků a rohových kopů (po jednom z nich těsně minul bránu domácích Motúz) se skóre již nezměnilo. „Po prvním poločase bychom byli za bod rádi, ale nakonec je to spíše zklamání. Pořád postrádáme finálního střelce. Jiří Jalůvka musí hrát stopera a mladým hráčům vpředu chybí zkušenosti, často jednají příliš zbrkle. Máme 4-5 hráčů zraněných, takže budeme rádi, když poskládáme sestavu. Přes zimu potřebujeme kádr posílit, ale není odkud brát,“ posteskl si vedoucí týmu FC Vlčovice-Mniší Petr Jalůvka.

Branka Vlčovic: 51. Varga; sestava Vlč.: Špaček – Chytil, Myšák, Drozd (27. Motúz), Lichnovský, J. Jalůvka, Polášek, Názalaník, R. Jalůvka, Varga, Harabiš.