Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 07.10.2021 - Mužstvo Vlčovic se dál trápí, schytalo šestku v Lískovci

Kopřivnické noviny číslo 35/2021 ze dne 07.10.2021

Mužstvo Vlčovic se dál trápí, schytalo šestku v Lískovci

(Počet zobrazení: 43)
TJ Sokol Lískovec – FC Vlčovice-Mniší 6:0 (4:0)

Lískovec (cab) – Další nepovedené utkání s vysokým brankovým přídělem odehráli fotbalisté FC Vlčovice-Mniší v Lískovci, kde nastoupili v sobotu 2. října v rámci 10. kola I. B tř. mužů sk. D bez několika hráčů základní sestavy. Stále tak zůstávají na chvostu tabulky se ztrátou jednoho bodu na předposlední Tísek.

Od začátku utkání měli víceméně hru pod kontrolou domácí, kteří hrozili rychlými přechody do útoku po ztrátách míče vlčovických hráčů a nebo po nepřesnostech v jejich rozehrávce. První chyba, kterou Lískovec potrestal, přišla ve 13. min. a na 2:0 zvyšoval dvě minuty nato. Ve 26. min. předvedl pěkné sólo domácí Vojvodík a bylo to už 3:0. Na poločasových 4:0 pak uzavřel o pět minut později Ursíni, který si na středu šestnáctky obhodil vlčovického stopera. Ve druhém poločase domácí skórovali už po šesti minutách hry, svůj důraz mezi obránci Vlčovic zúročil Vojvodík. Minutu před koncem utkání pak pečetil výhru Lískovce po rohovém kopu hlavičkou Poledník.

„Bohužel byla v zápase více než patrná absence několika hráčů základu. Lískovec po celou dobu kontroloval hru, a nebýt Nezhody, který ještě několik vyložených gólovek soupeře chytil, odjížděli bychom s mnohem větším přídělem,“ zklamaně hodnotil utkání vedoucí vlčovického týmu Petr Jalůvka.

Sestava Vlčovic: Nezhoda – Gardoň (73. Španihel), Drozd, Růžička, Chytil, Jiřík, R. Jalůvka, Cochlar (61. Vosmík), Michálek (37. Wolf), Štefek, Socha.