Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
Muzeum Fojtství - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 14/2018 ze dne 12.04.2018

V celorepublikovém turnaji se prosadili Slíva a Škarková

(Počet zobrazení: 1110)
Pardubice, Klimkovice (cab) – Skvělá dvě druhá místa si přivezli kopřivničtí badmintonisté Martin Slíva a Anna Škarková z celostátního turnaje kategorie U19, který proběhl o velikonočním víkendu v Pardubicích.

Škarková ve dvouhře potvrdila své nasazení v turnaji, když 2:0 na sety porazila cestou do finále všechny své čtyři soupeřky a až v boji o prvenství podlehla ve třech setech nasazené jedničce Nele Němcové z Orlové. Další druhou příčku pak Škarková získala se Slívou v mixu, v němž v semifinále kopřivnická dvojice přehrála dvakrát 21-19 3.-4. nasazený pár turnaje Jaroslava Chlubnu a Barboru Otáhalovou, ale ve finále 1:2 na sety již nestačila na druhý 3.-4. nasazený domácí pár Adam Ehm a Kateřina Valentová.

Čtrnáctého ročníku přeboru MS župy ČOS a Klimkovic, jenž se konal v pátek 30. a v sobotu 31. března pro věkové kategorie U11 až U17, se zúčastnil jediný zástupce kopřivnického klubu. Hrály se pouze dvouhry a v kategorii U15 obsadil Tomáš Dostál ze 32 hráčů vynikající dělené páté až šesté místo.

Výsledky badmintonistů BK Kopřivnice na turnaji GPB U19 (Pardubice, 31. 3. a 1. 4.): dvouhra chlapců: Martin Slíva (BK Kopř.) – A. Breznen (Kabal team Karviná) 2:0, - M. Morávek (BaC Kladno) 2:0, J. Chlubna (Badminton Akademie Olomouc) 1:2; dvouhra dívek: A. Škarková (BK Kopř) – P. Klailová (BK Avion Praha) 2:0, - I. Strnadová (TJ Sokol Dobruška) 2:0, - V. Čiháková (BaC Kladno) 2:0, - M. Růžičková (Badmintonový oddíl Chance & Ridera Sport team) 2:0, - N. Němcová (TJ Orlová-Lutyně) 1:2; smíšená čtyřhra: M. Slíva, A. Škarková – A. Kostrhun (Slavoj Podivín), M. Šmídová (BKV Plzeň) 2:0, - J. Derka (Badminton FSpS MU), M. Moravcová (Badmintonový oddíl Chance & Ridera Sport team) 2:1, - M. Grund (TJ Sokol Polabiny Pardubice), A. Závodná (TJ Sokol Klimkovice) 2:0, - J. Chlubna, B. Otáhalová (Sokol Židlochovice) 2:0, - A. Ehm, K. Valentová (oba TJ Sokol Polabiny Pardubice) 1:2.


Tiskové zprávy

RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS