Pohled na Kopřivnici - foto Ladislav Renner

Kopřivnické noviny číslo 41/2022 ze dne 24.11.2022

V divokém utkání Vikingové doháněli marně

(Počet zobrazení: 18)
Havířov (mha) – Florbalisté FBC Vikings Kopřivnice v utkání 11. kola východní skupiny Národní ligy v divokém utkání prohráli o uplynulém víkendu se Slovanem Havířov 3:4. Hosté dokázali v utkání zlikvidovat již tříbrankové manko, ale nakonec si body nevezli. V dalším utkání se Vikingové představí v sobotu 26. listopadu doma proti Hranicím (od 19 hod.).

Slovan Havířov – FBC Vikings Kopřivnice 4:3 (1:0,2:3,1:0)

Divoké utkání přineslo dvě rozdílné poloviny. Hosté vůbec nezachytili začátek a do poloviny utkání prohrávali už 0:3. Pak se ovšem karta obrátila a důležitý byl především gól Mojmíra Jahody, který jen minutu a půl po třetím gólu Havířova snížil na 1:3 z pohledu Kopřivnice. Hosté pak přidali další dva góly a po trefách Lichnovského a Opatřila bylo ve 37. minutě srovnáno. V poslední třetině už padla jen jedna branka a dali ji domácí. Hosté tak odjížděli domů s prázdnou po třetí porážce sezony. „Bohužel dnes jsme opět nedokázali hrát celých šedesát minut v tempu a nasazení. První půle nás stála zápas. V druhé půlce utkání jsme prvních deset minut dokázali stáhnout náskok, ale pak jsme si nepohlídali začátek třetí třetiny a soupeř nám odskočil,“ hodnotil zápas trenér florbalistů Kopřivnice Lukáš Soukal.

Branky: 9. Drong, 29. Stibor, 30. Kozelský, 41. Stibor – 31. Jahoda, 35. Lichnovský, 37. Opatřil. Sestava Kopřivnice: Strakoš (Strouhal) – Jiří Toman, Socha, Kresta, Michna, Monsport – Zátopek, Kubátko, Kostelník, Lichnovský, Opatřil, Janek, Jan Toman, Jahoda, Telčer.