Lašská naučná stezka - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Kopřivnické noviny číslo 13/2011 ze dne 07.04.2011

Vikingové ve druhé lize šestí

(Počet zobrazení: 1589)
K o p ř i v n i c e (jfk) – Ani dvě výhry v posledním turnaji II. ligy nepomohly florbalistům Kopřivnice k lepší než konečné šesté příčce. Jejich soupeři, které měli na dostřel, totiž bodovali také.

V sobotním zápase Kopřivnice na domácí palubovce zdolala 6:3 (1:1, 2:1, 3:1) Třinec. Ten do utkání vyrukoval s úpornou obranou, která slavila úspěch. Dobývání třinecké svatyně totiž díky tomu vůbec nebylo jednoduché a hosté se stále drželi na dostřel. Rozhodla až poslední třetina, v níž Vikingové brankami Podlezla a Kresty vyšponovali skóre na tříbrankový rozdíl.

Poslední dějství rozhodlo i v nedělním zápase s Petrovicemi, který byl po dvě třetiny vyrovnanou záležitostí. V závěrečné dvacetiminutovce ovšem Kopřivnice ke čtyřem stávajícím gólům přidala dalších pět, zatímco soupeřův brankostroj se zastavil, a slavila vítězství 9:4 (3:3, 1:1, 5:0).