Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 23.05.2019 - Vlčovičtí fotbalisté v zúžené sestavě podlehli Ostravici

Kopřivnické noviny číslo 20/2019 ze dne 23.05.2019

Vlčovičtí fotbalisté v zúžené sestavě podlehli Ostravici

(Počet zobrazení: 88)
TJ Sokol Ostravice – FC Vlčovice-Mniší 6:1 (5:0)

Ostravice (cab) – V dosti pozměněné sestavě odehráli v sobotu 18. května vlčovičtí fotbalisté 23. kolo I. B třídy sk. D a i kvůli tomu si z Ostravice přivezli vysokou porážku 1:6.

Prvních pár minut bylo utkání vyrovnané s náznaky šancí na obou stranách, ale brankový příděl odstartovali domácí ve dvanácté minutě, kdy se v ideální pozici uprostřed šestnáctky ocitl Platoš a nikým neatakován otevřel skóre zápasu. O šest minut později se trefil po rychlé rozehrávce na půlce Vlčovic Stýskala a tentýž hráč skóroval také ve 26. minutě, kdy dlouhý lob vlčovickému gólmanu Špačkovi vypadl přímo před něj. Hattrick pak ostravický hráč završil ve 31. minutě, když mu míč naservíroval za obranu Vlčovic vlastní brankář. Skóre prvního poločasu uzavřel ve 41. minutě v šestnáctce úplně osamocený Platoš.

Ani druhý poločas nezačal pro fotbalisty FC Vlčovice-Mniší dobře. Po třech minutách hry kopali domácí standardku a na hranici malého vápna usměrnil míč do sítě ve skluzu Mendrek. V 64. minutě zaznamenal vlčovický celek čestný úspěch, když po faulu na Poláška proměnil pokutový kop Kocmich. Do konce utkání pak ještě ostravičtí hráči neproměnili několik tutovek.

„Bohužel jsme hráli v dosti improvizované sestavě, což se podepsalo na výsledku. Všechny góly padly po individuálních chybách hráčů. Ve druhém poločase se sice hra vyrovnala, ale už jsme nedokázali s výsledkem nic udělat. Klíčové pro nás bude příští kolo s posledními Odrami,“ avizoval důležitý duel vlčovický kapitán Roman Jalůvka, který pro zranění nemohl v Ostravici nastoupit.

Branka Vlčovic: 64. Kocmich (pk); sestava Vlčovic: Špaček – Mihál (46. Socha), Drozd, Jiřík, Kocmich, Polášek, Štefek, Růžička, L. Harabiš, D. Harabiš, Gardoň (75. M. Harabiš).