Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
DIČ: CZ00298077
Muzeum Fojtství - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 36/2017 ze dne 12.10.2017

Výsledky

(Počet zobrazení: 21)
Florbal: ženy (III. liga-sk. 7): FBC Vikings Kopřivnice – SK K2 Prostějov 0:3, - FbC Asper Šumperk 0:3; dorostenci (I. liga-sk. D): FBC Vikings Kopřivnice – FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 3:7, - Florbal Torpedo Havířov 5:8; ml. žákyně (Liga-sk. 7): FBC Vikings DDM Kopřivnice – S.K. P.E.M.A. Opava Modré 3:10, - Florbal Torpedo Havířov 11:5, - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:3.

Fotbal: muži (10. kolo III. tř.): FK Štramberk – TJ Sokol Bravantice 3:4; muži (10. kolo IV. tř.): TJ Jeseník B – Spartak Lubina 1:2; ženy (6. kolo MSD sk. A): Spartak Lubina – SK Brušperk 2:1, FK Gascontrol Havířov – FK Štramberk 4:0; dorost (8. a 10. kolo KS sk. B): FC Kopřivnice – TJ Sokol Fryčovice 7:1, - SK Dětmarovice 11:1; dorost (1. kolo OP): TJ Odry – FC Vlčovice-Mniší 4:3; st. žáci (10. kolo KP): FC Kopřivnice – TJ Depos Horní Suchá 3:0; ml. žáci (10. kolo KP): FC Kopřivnice – TJ Depos Horní Suchá 2:4; ml. žáci (1. kolo OP sk. A): FK Štramberk – FC Libhošť 0:5; žáci (10. kolo OS sk. A): Spartak Lubina – TJ Kunín 4:0, FK Štramberk – FK Trojanovice I 13:2; st. přípravka (4. a 6. kolo OP): FC Kopřivnice – Fotbal Studénka 5:4, - ŠSK Bílovec B 6:6; st. přípravka (6. kolo OS sk. A): FK Primus Příbor - FK Štramberk 2:7, TJ Sokol Kateřinice – Spartak Lubina 6:2; ml. přípravka (4. a 6. kolo OP): FC Kopřivnice – Fotbal Studénka 9:7, - ŠSK Bílovec B 11:5; ml. přípravka (4., 6. a 10. kolo OS ak. A): Spartak Lubina – FC Libhošť 4:12, - FC Kopřivnice B 9:4, FK Štramberk – FK Trojanovice I 21:1, FC Kopřivnice B – FK Trojanovice I 12:4.

¨ Házená: st. dorostenci (5. kolo I. ligy): HCB Karviná – KH Kopřivnice 33:30; ml. dorostenci (5. kolo I. ligy): HCB Karviná – KH Kopřivnice 39:32; st. žáci (5. kolo MSL sk. A): KH Kopřivnice – Sokol Krmelín 27:20.

¨ Hokej: dorost (7. kolo LMD-VS): HC Slezan Opava – HC Černí Vlci 4:3; 8. tř. (7. kolo LSŽ): Metropolia Silesia – HC Černí Vlci 1:7; 7. tř. (5. kolo LSŽ): HK Nový Jičín – HC Černí Vlci 11:4; 6. tř. (7. kolo LMŽ): Metropolia Silesia – HC Černí Vlci 1:7; 5. tř. (5. kolo LMŽ): HK Nový Jičín – HC Černí Vlci 19:4.

¨ Stolní tenis: OP I. tř. (3. kolo): TJ Fulnek A – ASK Tatra Kopřivnice C 10:8.

¨ Volejbal: kadetky (1. a 2. kolo KP kadetek sk. B): KV Kopřivnice – TJ Slavoj Český Těšín 0:3 a 0:3; ml. žákyně (kvalif. KP sk. B): KV Kopřivnice – VK Raškovice 0:2, - TJ Sokol Stará Bělá 2:1, - ŠSK Bílovec 0:2, - TJ Frenštát p. R. 2:0.



Tiskové zprávy

RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS