Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 23.09.2021 - Výsledky
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Instagram logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
Otevírací doba a kontakty
Skautské centrum Vanaivan - foto Yan a Baara Čelikovských - YB studio

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 33/2021 ze dne 23.09.2021

Výsledky

(Počet zobrazení: 1561)
- Florbal: junioři (II. liga – sk. 7B): FBC Vikings Kopřivnice – 1. FBK Sršni Rožnov p. R. 9:1, – FBC Intevo Třinec 6:5; st. žáci (MS liga): FBC Vikings Kopřivnice – Torpedo Havířov 5:10, – FBC MR elektro Český Těšín 4:9.

- Fotbal: muži (8. kolo III. tř.): FK Štramberk/Spartak Lubina – FK Bartošovice 3:7; ženy (4. kolo MSD sk. A): FK Kopřivnice – MFK Frýdek-Místek 3:7; dorost (8. kolo KS sk. B): FC Kopřivnice – FK Primus Příbor 6:1, TJ Sokol Fryčovice – FC Vlčovice-Mniší 4:0; st. žáci (8. kolo KP): FK Kopřivnice – SK Horní Suchá 1:13; st. žáci (4. kolo OP sk. A): Spartak Lubina – TJ Sokol Ženklava/AFC Veřovice 2:2; ml. žáci (8. kolo KP): FK Kopřivnice – SK Horní Suchá 10:0; ml. žáci (8. kolo OP sk. A): FK Štramberk – TJ Sokol Ženklava/AFC Veřovice 4:2; st. přípravka (8. kolo OP): SK Beskyd Frenštát p. R. – FC Kopřivnice 17:1; st. přípravka (8. kolo OS sk. A): TJ Sokol Kateřinice – Spartak Lubina 9:3; ml. přípravka (8. kolo OP): SK Beskyd Frenštát p. R. – FC Kopřivnice 34:1.

- Házená: muži (2. kolo MSL – sk. Sever): KH ISMM Kopřivnice B – TJ Sokol Klimkovice 31:25; ml. dorostenci (1. kolo I. ligy – divize Morava): TJ Sokol Žďár n. S. – KH ISMM Kopřivnice 25:36; ml. žáci (1. kolo MSL sk. I): KH ISMM Kopřivnice – Pepino SKP Frýdek-Místek A 15:16, – TJ Sokol Ostrava 23:14.

- Hokej: dorost (1. a 2. kolo RLD sk. 12): HC Černí vlci – HC Spartak Uh. Brod 4:6, – HC Brumov–Bylnice 3:5; 9. tř. (1. a 2. kolo LSŽ sk. 6): HC Kopřivnice – HC RT Torax Poruba 4:12, – HC Frýdek-Místek 2:9; 8. tř. (1. a 3. kolo LSŽ sk. 26): HC Kopřivnice – HC Vítkovice Ridera 2:17, – HC Oceláři Třinec 1:13; 7. tř. (1. a 2. kolo LSŽ sk. 6): HC Kopřivnice – HC RT Torax Poruba 3:7, – HC Frýdek-Místek 9:9; 6. tř. (1. a 3. kolo LSŽ sk. 26): HC Kopřivnice – HC Vítkovice Ridera 7:12, – HC Oceláři Třinec 2:12.

- Stolní tenis: Divize mužů (1. a 2. kolo): ASK Tatra Kopřivnice – TJ Slavoj Český Těšín 7:10, – TJ Frenštát p. R. A 3:10; OP I. tř. (1. kolo): ASK Tatra Kopřivnice B – Slatina A 18:0.


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS