Město Kopřivnice - Kopřivnické noviny ze dne 07.10.2021 - Výsledky
Přejít na hlavní navigaci Přejít na vedlejší navigaci Přejít na obsah
Hlavička stránky
logo Instagram logo Facebook Město Kopřivnice
Štefánikova 1163/12
742 21 Kopřivnice
Telefon: (+420) 556 879 411
E-mail: posta@koprivnice.cz
ID datové schránky: 42bb7zg
IČ: 00298077
Otevírací doba a kontakty
Expozice Dany a Emila Zátopkových v Technickému muzeu Tatra - foto STUDIO TRINITY, s.r.o.

Kopřivnické noviny

Kopřivnické noviny číslo 35/2021 ze dne 07.10.2021

Výsledky

(Počet zobrazení: 38)
- Florbal: st. žáci (MS liga): FBC Vikings Kopřivnice – 1. SC Tempish Vítkovice 2:8, – 1. SFK Havířov 3:6.

- Fotbal: muži (5. a 10. kolo III. tř.): FK Štramberk/Spartak Lubina – TJ Trojanovice Bystré 1:3, – TJ Sokol Ženklava 1:2; ženy (6. kolo MSD sk. A): FC Kopřivnice – SK Loděnice 1:4; dorost (3. a 10. kolo KS sk. B): FC Vlčovice-Mniší – FK Primus Příbor 0:3, – TJ Internacionál Petrovice 0:7, FK Slavia Orlová – FC Kopřivnice 3:2; st. žáci (10. kolo KP): FK Stará Bělá – FC Kopřivnice 14:3; st. žáci (1., 5., 8. a 10. kolo 3. tř. sk. A): FK Štramberk – TJ Tatran Mankovice 7:1, – TJ Trojanovice Bystré 6:0, – TJ Petřvald/TJ Sokol Bludovice 2:2, – NFC Lichnov 7:2; ml. žáci (10. kolo KP): FK Stará Bělá – FC Kopřivnice 4:12; st. přípravka (4. kolo OP): TJ Odry – FC Kopřivnice 16:1; st. přípravka (9. kolo OS sk. A): Spartak Lubina – TJ Sokol Ženklava/AFC Veřovice 8:11; ml. přípravka (4. kolo OP): TJ Odry – FC Kopřivnice 12:3.

- Házená: muži (8. kolo MSL mužů): KH ISMM Kopřivnice B – HC Hlučín 30:24; ml. dorostenci (3. kolo I. ligy – Divize Morava): KH ISMM Kopřivnice – Sokol Telnice 37:28; st. žáci (2. kolo MSL sk. I): KH ISMM Kopřivnice A – TJ Sokol Ostrava 22:24, – Handball PSG Zlín A 18:18; ml. žáci (2. kolo MSL sk. I): KH ISMM Kopřivnice – TJ Sokol Ostrava 24:13, – HCB Karviná 21:10.

- Hokej: junioři (5. kolo RLJ sk. 11–12): HC Černí vlci – HC Slezan Opava 2:6; dorost (5. a 6. kolo RLD sk. 12): HC Černí vlci – HC Bobři Valašské Meziříčí 2:4, – HC Uherské Hradiště 3:7; 9. tř. (6. kolo LSŽ sk. 6): HC Olomouc – HC Kopřivnice 20:0; 8. tř. (5. a 6. kolo LSŽ sk. 26): HC Kopřivnice – HC AZ Havířov 2010 5:7, – HC Český Těšín 5:7; 7. tř. (6. kolo LMŽ sk. 6): HC Olomouc – HC Kopřivnice 6:3; 6. tř. (5. a 6. kolo LMŽ sk. 26): HC Kopřivnice – HC AZ Havířov 2010 22:3, – HC Č. Těšín 11:16; 5. tř. (2. kolo KLP): HC Kopřivnice – HK Nový Jičín 4:14.

- Stolní tenis: Divize mužů (3. a 4. kolo): ASK Tatra Kopřivnice – TJ Sokol Brušperk 4:10, – TTC Frýdlant B 7:10; OP I. tř. (3. kolo): TJ Frenštát C – ASK Tatra Kopřivnice B 9:9.

- Volejbal: kadetky (1. a 2. kolo MS přeboru): VKB Frýdlant n. O. – KV Kopřivnice 3:1 a 3:0; st. žákyně (kvalif. turnaj sk. D): KV Kopřivnice – SVK Nový Jičín C 2:0, – VK Polanka n. O. B 2:0, – Happy Sport Opava 1:2; ml. žákyně (kvalif. turnaj sk. A): KV Kopřivnice – VKB Frýdlant n. O. 0:2, – VK Raškovice 1:2, – ŠSK Bílovec 0:2.


RSS ikona
Prohlášení o přístupnosti    Mapa stránek    RSS