K o p ř i v n i c e (paz) – Okresní futsalové soutěže vstoupily do nového roku minulou sobotu v hale ZŠ Emila Zátopka, kde proběhl pátý turnaj 1. okresní třídy pro Novojičínsko a Frýdecko-Místecko.
Své výsadní postavení v této soutěži potvrdil kopřivnický tým L.G., který opět nezaváhal a po vítězstvích nad HI-TEC Bílovec (5:3) a nad AS Bizon Studénka (7:4) zůstal v čele tabulky se ziskem 29 bodů.
Dařilo se i průběžně druhému celku soutěže, jímž je novojičínský Optic Trade. Také hráči tohoto týmu dokázali zvítězit v obou svých utkáních, když zvládli souboj se Santosem Tichá i s frýdecko-místeckým FST Vicher a se sedmadvaceti body se udrželi na druhé pozici.
Další kopřivnické mužstvo V.Ú.K. Chaos rovněž dokázalo bodovat naplno díky výhře nad Bizonem Studénka a novojičínským Bidolidem a okupuje třetí místo se ziskem 24 bodů.