V Karviné nastoupily dva týmy „miníků“ a oba si vedly výborně. „Během turnaje jsme se utkali s týmy HCB Karviná, Sokol Karviná, TS ASY Zabrze a nechyběl ani vzájemný souboj našich dvou družstev. Tým A navázal na své výkony z celé sezony a vyhrál všechna svá utkání. Tým B předvedl rovněž velmi bojovné výkony a zapsal dvě remízy a dvě porážky. Výsledky jsou ale jen částí příběhu – mnohem důležitější je, že jsme opět viděli skvělou hru plnou chuti, bojovnosti a radosti z házené,“ ohlédl se za turnajem i celou sezonou jeden z trenérů minižáků Jiří Lípový. Velkou odměnou za celoroční práci hráčů i trenérů je skutečnost, že tým Kopřivnice počtvrté v řadě ovládl Moravskoslezskou ligu minižáků.
„Tento úspěch je výsledkem poctivé práce na trénincích, skvělého přístupu dětí a podpory rodičů během celé sezony. Děkujeme všem hráčům za předvedené výkony, rodičům za podporu a dopravu na turnaje,“ dodal trenér Lípový.