Utkání starých pánů mezi Kopřivnicí (v pruhovaných dresech) a Vlčovicemi se i přes pokročilý věk některých hráčů neslo ve svižném tempu.
FOTO: KRISTINA ČABLOVÁ
Vlčovice – Kopřivnice 2:5 (2:3)
Vlčovice (cab) – Součástí Vlčovických slavností, které se na tamním fotbalovém hřišti konaly v sobotu 20. července, byl i fotbalový zápas „starých gard“ Vlčovic a Kopřivnice. Někteří z hráčů se ještě v současné době věnují malému fotbalu či futsalu, ani ostatní ze svého umění nic nezapomněli, a tak byly k vidění i velmi povedené góly.
Skóre otevřel v deváté minutě Hořelka na straně Kopřivnice, o šest minut později však srovnal po standardní situaci zahrané Drozdem Hrnčárek. Ve 27. min. poslal kopřivnický tým znovu do vedení Paciorek, ale hned vzápětí se podruhé trefil Hrnčárek. I tentokrát Kopřivnice odpověděla, „rybičkou“ ve vzduchu skóroval Buček.
Brzy po začátku druhého poločasu dostal hosty do dvougólového vedení Paciorek. Poté se dlouhou dobu skóre neměnilo, až gólový půst přerušil pátou brankou kopřivnického mužstva Sváček. Náskok se pak mohl ještě navýšit, ale míč pouze orazítkoval břevno a nedlouho poté i tyč Špačkovy brány. Na závěr utkání si obě mužstva ještě zakopala penalty.
Sestava družstva Vlčovic: Špaček – P. Jalůvka, Vrubel, V. Jalůvka, Chromečka, Hrnčárek, Chamrád, Mikulenka, Gajdušek, Drozd, Slezák, Kahánek, V. Lichnovský, Měhýš, J. Polášek, Hodoško; sestava družstva Kopřivnice: Hanus – Březina, Maslák, Daňhel, Jaroš, Patka, Paciorek, Machciník, Sváček, Dražkovič, Hořelka, Buček, Danihlík, Ivan.