V mezisezonním období se novými členy kopřivnické kabiny postupně stali střední spojka Slavomír Mlotek (přišel z Frýdku-Místku), Radek Doležel (návrat ze Zlína), Petr Šlachta (Zubří) a srbská bezmála dvoumetrová spojka Balša Stevović. Kromě toho prodloužili své smlouvy klíčová spojka Jakub Flajsar, jehož loňské hostování se změnilo v trvalý přestup, a bude tak nadále pevnou součástí kopřivnického kádru. A zpráva je to velmi dobrá, protože 25letý borec dal v uplynulé sezoně v nejvyšší soutěži 123 branek a byl 16. nejlepším střelcem Chance extraligy. Dalšími hráči, kteří pokračují i nadále v modrožlutém dresu, jsou křídelníci Jan Zbránek a David Ošmera, pivot Martin Palacký či gólman Vít Pyško, který tak společně s dvojicí Jakub Krupa – Šimon Klesl vytvoří stabilní brankářskou hradbu. Další prodloužení kontraktů se očekávají u většiny stávajícího kádru. Naopak na straně odchodů svítí běloruský šutér Anton Tsitko a slovenská dvojice Ivo Bystrický – Marek Roman.