Cesta: Titulní stránka > Kopřivnické noviny
Zatímco v březnu neprošel po zdravotní konzultaci jeden zájemce, tentokrát to byli tři, kterým přítomná lékařka za zájem poděkovala, ale protentokrát do odběrového křesla usednout nemohli. Oni stejně jako ostatní dostali pozvání na další plánovaný termín, tedy na 8. září, kdy mobilní tým přijede na radnici znovu.
„Spolupráce s Transfuzním oddělením Nemocnice AGEL Nový Jičín si velmi vážíme, je skvělá a věřím, že jsme již z hlediska organizace odběrů nastavení dobře vyladili. Na akci vždy panuje příjemná atmosféra, proto těm, kteří váhají mezi návštěvou kamenné transfuzní stanice v nemocnici a akcí na úřadě, doporučujeme přijít si odběr na úřad vyzkoušet a přesvědčit se, že darovat krev lze pohodlně a především plnohodnotně i v tomto prostředí. Jsme rádi, že nejen našim spolupracovníkům, ale i široké veřejnosti můžeme na radnici nabídnout čtyři odběry ročně. Další se uskuteční po prázdninové pauze a poslední je naplánován na pondělí 23. listopadu,“ uvedla Ivana Holubová, koordinátorka projektu Zdravé město Kopřivnice.
Mobilní odběry na radnici se už přibližují maximální kapacitě, která činí 40 lidí.
Nyní jste v módu "Bez grafiky". Přepnutím do grafického módu zobrazíte standardní verzi webu.