V Ringhofferově vile proběhly čtyři slavnostní ceremoniály, během nichž bylo za přítomnosti rodičů, třídních učitelů a ředitelů oceněno celkem 72 žáků ze šesti kopřivnických základních škol, z toho 43 dívek a 29 chlapců. Všichni žáci dostali od starosty města Adama Hanuse a místostarosty Davida Monsporta pamětní list a flashdisk, k němu děvčata květinu a chlapci perník.
„Radnice nezapomněla ani na třídní učitele. Ti jako poděkování obdrželi dárkovou sadu psacích potřeb,“ upřesnila Jana Svobodová, referentka odboru školství, kultury a sportu na kopřivnické radnici. Nejvíce vyznamenaných žáků v aktuálním školním roce vychází ze ZŠ Emila Zátopka, a to 33. ZŠ 17. listopadu stejně jako ZŠ Alšovu ukončilo školu s vyznamenáním 11 žáků, 10 žáků bylo oceněno ze ZŠ dr. Milady Horákové. Ze školy sv. Zdislavy převzali ocenění 4 žáci a 3 ze školy Floriána Bayera.