Kopřivnice (dam) – Lašské muzeum bude i letos v létě pokračovat s volným cyklem výstav následníků Zdeňka Buriana. Od soboty 29. června se zájemci mohou těšit na tvorbu Davida Bergera. Rodák z Kladna a vystudovaný ekolog do Kopřivnice přiveze kolekci svých obrazů nazvanou Pravěk zemí českých.
Kopřivnice (dam) – Ani letos v prázdninovém kulturním kalendáři nebudou chybět Letní koncerty. Každý červencový týden bude mít svou hudební tečku v podobě nedělního odpoledního koncertu před Ringhofferovou vilou.
Kopřivnice (dam) – Doslova protančit létem umožní nejen Kopřivničanům zdejší taneční centrum Relax. To zahájilo svou jubilejní dvacátou sezonu a podobně jako vloni se i letos rozhodlo přivést tanec do veřejného prostoru.
Štramberk (dam) – Nadcházející víkend se do Štramberka sjedou ctitelé díla Zdeňka Buriana na další ročník setkání Siddie Burka. Jeho program začne už v pátek 28. července v 18 hodin neformálním setkáním účastníků v Kulturním domě na náměstí ve Štramberku. Na stejném místě bude v sobotu od půl desáté probíhat sběratelská burza, kde budou k mání knihy a jiné artefakty spojené s dílem Zdeňka Buriana.
Kopřivnice (dam) – Verše kopřivnického autora Ondřeje Bezstarosti místní publikum zná. Nově se však mladý literát prezentuje i povídkovou knihou Elemety. Tu vydal vlastním nákladem koncem května a obsahuje celkem dvě desítky krátkých povídek rozdělených do čtyř oddílů, nazvaných Dospívání, Lásky, Smysl a Umění.
Tyto soubory nám umožňují poskytnout návštěvníkům kvalitnější služby, protože nám například umožní získat anonymizované analytické údaje o používání tohoto webu.
Kompletní přehled cookies, které tento web využívá naleznete zde.