Kopřivnice (dam) – Výraznou modernizaci a rozšíření městského kamerového systému připravuje kopřivnická radnice společně s městskou policií. Zatímco dnes strážníci pracují přibližně s třicítkou kamer, během následujících let by jejich počet mohl vzrůst zhruba na sedmdesát.
Kopřivnice (dam) – O křesla v dalším zastupitelstvu města bude v říjnových komunálních volbách v Kopřivnici usilovat dvanáct subjektů. Polovina z nich jde do voleb, které se uskuteční 9. a 10. října, pod stejnou hlavičkou jako před čtyřmi lety. Jde o kandidátky ANO 2011, Krásné Kopřivnice, Sdružení nezávislých Kopřivnice, Občanské demokratické strany, Svobody a přímé demokracie a Demokratické strany zelených – Za práva zvířat.
Bartošovice (dam) – Čtyři desítky účastníků nejen z tuzemska, ale i Srbska, Maďarska, Británie, Turecka nebo Španělska strávily začátek srpna v Bartošovicích. Mezinárodní dobrovolnický workcamp Guardians of Wildlife for FAMILY spojil rodiny s dětmi, které se rozhodly věnovat část prázdnin dobrovolnické práci pro tamní záchrannou stanici.
Tyto soubory nám umožňují poskytnout návštěvníkům kvalitnější služby, protože nám například umožní získat anonymizované analytické údaje o používání tohoto webu.
Kompletní přehled cookies, které tento web využívá naleznete zde.